Aktivity

 

Aktivity pro letní období

V letním období zde můžete poznávat krásy krkonošské přírody.
Můžete si udělat pěší výlet na nejvyšší horu České republiky Sněžku (1602m n.m.), na vrcholy východních Krkonoš-Studniční horu, Liščí horu, Černou horu, do Špindlerova Mlýna, na Pomezní Boudy.
Také si můžete v nedaleké půjčovně  vypůjčit horská kola, koloběžky (mapy cyklotras jsou k dispozici v pensionu). S plánováním výletů vám rádi poradíme.
Z Pece pod Sněžkou se dají také podnikat výlety např. do zoologické zahrady ve Dvoře Králové, na koupaliště Sejfy, kde se dá domluvit beach  volejbal, krásný je také výlet do pískovcových Adršpašsko-Teplických skal nebo návštěva  podkrkonošského města Trutnov či Vrchlabí.
Pokud by jste měli ještě dostatek sil a chuť, můžete si jít zahrát tenis na nedaleký tenisový kurt. Jestliže budete mít zájem o zdokonalení ve hře - je u nás možnost objednat si hodiny s tenisovým trenérem.bobová dráha Pec pod Sněžkou
Pro děti i dospělé je celoročně otevřen Relax park vzdálen 150m od penzionu Sluníčko, kde se děti mohou vyřádit na bobové dráze, trampolínách, skluzavkách či prolejzačkách.

 
Večer si můžete zpestřit v krásném baru Enzian gril nebo si zajít do vyhlášené pizzerie Anděl (s námi sousedící).

Aktivity pro zimní období

V zimním období si v Peci pod Sněžkou přijdou na své lyžaři i běžkaři,pro které jsou každodenně připraveny sjezdové a běžecké tratě.
Snowpark je k dispozici všem snowboardistům.
Po náročném dnu si pro sebe můžete na pension objednat masáž. Prohřát se a relaxovat můžete také ve wellness hotelu Pecr (vzdálen cca 150 m) či si jít zahrát bowling (cca 100 m).
Nejbližší lyžařský vlek je od penzionu Sluníčko vzdálen 250 m.
K hlavnímu lyžařskému areálu se dostanete ski busem, který staví u penzionu.
Při dlouhých večerech, při špatném počasí či zabavení dětí poskytujeme několik společenských her.